SPECIALISTA, SPECIALISTKA FIREMNÍ KOMUNIKACE

Pracovní místo ( SPECIALISTA, SPECIALISTKA FIREMNÍ KOMUNIKACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Kristýna Kubicová, tel.: 734 262 836. Životopisy zasílejte na email: kubicova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Zkušenost s firemní komunikací alespoň 2 roky.
- Prokazatelnou schopnost tvořit v grafickém programu (Adobe in-design výhodou).
- Kreativní myšlení, aktivní přístup.
- Velmi dobré komunikační dovednosti a prezentační schopnosti.
- Výbornou znalost českého jazyka a bezchybný písemný projev, "spisovatelské sklony".
- Anglický jazyk komunikativně.
- MS Office uživatelsky, grafický program na dobré úrovni.
- Řidičský průkaz skupiny B

NÁPLŇ PRÁCE:
- Příprava podkladů pro oblast interní a externí komunikace (aktuality, informace na firemní obrazovky, nástěnky, bannery, web, tiskoviny).
- Podpora HR procesů: programy, akce a benefity pro zaměstnance.
- HR marketing.
- Standardizace grafické komunikace uvnitř firmy (corporate identity).
- Správa marketingového skladu (reklamní předměty).
- Příprava firemních akcí (den otevřených dveří, ples, sportovní den apod.)

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené.
- Pracovní dobu - 37,5 hod. týdně.
- Motivační odměňování.
- Dotované firemní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Příspěvek na dopravu.
- Benefitní program Benefit plus.
- Výhodný mobilní tarif (T-mobile).
- Akce pro zaměstnance a jejich rodiny.
- Zázemí české společnosti s dobrým jménem, atmosférou a hloubkou "dobrého řemesla".
- Tvůrčí a přátelskou atmosféru.
- Jistou míru samostatnosti.
- Podpoříme Váš pracovní rozvoj.
- Vypisujeme OSTROJ granty na podporu volnočasových aktivit našich zaměstnanců.