Engineer Drive Technology and Systems

Pracovní náplň

Hornová Jana, e-mail: jana.hornova.ext@siemens.com

Náplň práce:
o Svou kariéru zahájíte ve specializovaném týmu se zaměřením na pohonnou a automatizační techniku kolem systémů TIA Portal, SIMOTION, SINUMERIK, SIMOCRANE, SINAMICS a MindSphere.
o Digitální transformace v technologii pohonů nabírá na rychlosti. Do cloudu Siemens (MindSphere) je integrováno stále více produktů pro pohony. Vy vytváříte aplikace / řešení v technologii pohonů a rozhodujete se, která relevantní data pohonu budou integrována do cloudu Siemens
o Budete analyzovat cloudová data pohonů, vyvíjet aplikace a služby pro pohonové systémy, abyste zvýšili a optimalizovali výkon závodu našich zákazníků v průmyslovém prostředí
o Koordinujete aplikace/řešení se zákazníky, produktový management a/nebo projektový management
o Hodnotíte a optimalizujete použité komponenty automatizace a pohonu
o Vytváříte koncepty podle technologických požadavků (zákaznických) aplikací

Požadavky:

o vzdělání v oblasti elektrotechniky, energetické techniky nebo mechatroniky nebo profesní zkušenosti z oboru výhodou
o odborné znalosti v oblasti objektově orientované analýzy, návrhu a programování a také dobré programátorské dovednosti, např. v Javě, C# výhodou
o odborné znalosti v oblasti pohonné techniky, automatizační techniky a komunikační techniky vítány, ale rádi vás zde také zaškolíme
o angličtina slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, k