DISPEČER / DISPEČERKA PROVOZU

Pracovní místo ( DISPEČER / DISPEČERKA PROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:16/2/2023
Společnost Frýdecká skládka, a.s., zajišťující sběr, svoz a další nakládání s odpady, přijme do hlavního pracovního poměru kolegyni/kolegu na pozici DISPEČER/KA PROVOZU DOPRAVA.
Náplň práce:
- přijímat zakázky a zajistit jejich plnění na základě objednávek zákazníků
- organizovat a přidělovat práci jednotlivým osádkám zajišťujícím svoz a přepravu odpadů
- zpracovávat a optimalizovat plány jízd a harmonogramů svozů
- kontrolovat plnění zakázek a poskytovaných služeb, řešit požadavky zákazníků
- připravovat podklady pro fakturaci z výkonů provedených svozovými vozidly.
Požadujeme:
- vzdělání – min. středoškolské
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, ochotu učit se novým věcem
- výbornou znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou:
- praxe na obdobné pozici u společnosti zajišťující nakládání s odpady nebo dopravní společnosti.
Nabízíme:
- nástup do zaměstnání od 1. 4. 2023 nebo dle dohody
- práci v kvalitní české společnosti s dlouholetou tradicí s jistotou stabilního zaměstnání
- pracovní dobu 37,5 hod. týdně
- zajímavé mzdové ohodnocení (základní mzda + prémie)
- roční odměnu (tzv. 13. plat), mimořádné odměny, 5 týdnů dovolené, Multi pass card - stravenky v hodnotě 180 Kč a poukázky Flexi Pass, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.
V případě zájmu zasílejte v termínu do 3. 3. 2023 životopis na e-mailovou adresu:
kardosova@frydeckaskladka.cz Do předmětu e-mailu uveďte „DISPEČER“.
Vybraní kandi