Mistr oddělení veřejné zeleně

Pracovní místo ( Mistr oddělení veřejné zeleně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v Po-Pá 7-14 hodin, e-mailem. Tel.: 720 042 704, e-mail: henclova@tsoj.cz, personalni@tsoj.cz

Náplň práce:
- Vedení týmu pracovníků při údržbě veřejné zeleně,
- Práce v terénu a administrativa v kanceláři,
- Odborné práce při údržbě veřejné zeleně,
- Řízení vozidla,
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a pracovních postupů atd.

Požadujeme:
- ÚSO nebo VŠ zahradnického nebo obdobného směru,
- Praxe a znalosti v oboru zahradnictví-údržba zeleně ( praxe min. 3 roky)
- Praxe s vedením podřízených pracovníků,
- Aktivní přístup k řešení problému,
- Znalost práce na PC a ŘP sk. B,
- Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru 8. platová třída (21 800 - 35 000 Kč dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
- Příplatek za vedení,
- Po zapracování osobní ohodnocení,
- Čtvrtletní odměny,
- 25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP – volnočasové aktivity, důchodové a životní připojištění

Nástup IHNED na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.