Zahradník/ce

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Zahradník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: ROD Manager, tel.: 353 203 140, e-mail: HR@imperial-group.cz
9:00 - 14:00 h.
Pracovní náplň:
o údržba květinové hrnkové výzdoby
o provádí ošetřování a úpravu všech přilehlých pozemků hotelu, přihnojování zahradnických kultur vč. stanovení druhů prostředků, dávek a doby aplikace, zalévání, sekání trávy, stříhání živých plotů, pletí záhonů, sázení nových květin a okrasných stromů, úklid (práce s křovinořezem, sekačkou, čtyřkolkou apod.)
o kontroluje vysokou vegetaci s ohledem na bezpečnost chodců (suché větve),
o ve vegetativních obdobích provádí květinovou výzdobu v přilehlých exteriérech objektů a úklid spadaného listí,
o v zimním období provádí údržbu všech komunikací jak pro vozidla, tak pro chodce (posyp, úklid sněhu)

Nabízíme:
o vyšší příplatky za práci o víkendu
o personální strava zdarma
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

Požadujeme:
o SOU, obor zahradník nebo praxe min. 5 let
o řidičský průkaz sk. B
o pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, fyzická zdatnost, bezúhonnost

Pracovní podmínky:
o pracovní doba 7:00 - 15:30