RECEPČNÍ 5* hotelu

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( RECEPČNÍ 5* hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: ROD Manager, tel.: 353 203 140, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

Kontakt: Managerka, tel: 353 203 140, HR@imperial-group.cz

Pracovní náplň:
o zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hosta
o zajištění dalších služeb dle přání hosta
o podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
o vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o celodenní strava zdarma
o férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené
o pracovní doba 7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz (práce v noci)
o další profesní vzdělávání

Požadujeme:
o SŠ s maturitou
o certifikát ČNB výhodou
o znalost práce na PC podmínkou
o znalost NJ na komunikační úrovni podmínkou (B2), AJ základy, RJ výhodou, ČJ podmínkou
o příjemný vzhled a vystupování
o pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost