Servisní technik - elektro nebo zámečník

Pracovní náplň

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž či servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.
Uchazeč by měl mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně § 5) nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda).
Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?
- jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa
- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- účast na školeních pro zdokonalení v oboru
- práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení
CO VÁM NABÍZÍME?
- motivující mzdové ohodnocení, stravné dle ZP ve výši cca 70,-/den
- čtvrtletní odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy
- zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)
- zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání
- moderní prostory a pracovní vybavení, vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- zajímavou práci s v