Zámečník - specialista přípravků

Pracovní místo ( Zámečník - specialista přípravků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

Spolupráce s vedoucími výroby při neustálém zlepšování výrobního procesu a technologie
Vytváření, úprava a zlepšování přípravků z různých materiálů pro výrobu
Návrhy na řešení problémů plynoucích z analýz výrobních ukazatelů a jejich realizace
Návrhy na snižování výrobních nákladů a jejich realizace
Administrace příslušných dokumentů

Požadujeme:

SOU (technického směru)
Praxe na obdobné pozici
Manuální zručnost a technické myšlení (výroba přípravků)
Znalost práce na soustruhu a frézce
Schopnost práce s jednotlivými materiály (kov, plast, dřevo)
Schopnost svařovat výhodou (TIG, autogen…)
Znalost práce s CAD systémem výhodou
Spolehlivost, pečlivost, logické uvažování, samostatnost

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti působící v regionu od roku 2003
Přátelský kolektiv, rodinná atmosféra
Odpovídající ohodnocení dle znalostí a praxe
Balíček firemních benefitů (25 dnů dovolené, pohyblivou složku mzdy, stravování za zvýhodněné ceny a další)