Vložit inzerát

Technolog/technoložka CNC obrábění

Pracovní náplň

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Účast v projektových týmech pro zavádění nových projektů, spolupráce s kolegy na odd. technologie slévárny při návrhu nových dílů, s konstrukcí a kvalitou, spolupráce na zavedení nových technologií a strojů, nastavení výrobních procesů a dohled nad jejich implementací.

Požadujeme:
SOU/SŠ/VŠ strojírenství, znalost strojírenské výkresové dokumentace, znalost programování NC strojů min. 1 rok, týmový hráč, dobré komunikační dovednosti, výhodou - přesah na programování CAD/CAM.

Nabízíme:
5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny, firemní akce, přátelský kolektiv.

Požadujeme

Jiné

Detaily nabídky Technolog/technoložka CNC obrábění

Firma

BENEŠ a LÁT a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Chemie a potravinářství, Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?