Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na pozici skladníka hledáme nového člena týmu, kde hlavní náplní práce bude manipulace se stavebním materiálem, nakládka, vykládka kamionů, nakládka a případný závoz zboží zákazníkům. Pro práci je nezbytná znalost stavebního materiálu, v této oblasti nabízíme zaučení, vyžadujeme ale ochotu se učit novým věcem. Součástí práce je pečlivé uspořádání skladu a dodržování pořádku v prostorách pobočky.
Požadujeme:
pečlivost, smysl pro pořádek, ochota se učit novým věcem, zkušenosti s ovládáním VZV vítány, častá i ruční manipulace s materiálem (který občas může přesahovat i 30-40 kg).
Nabízíme:
stravenkový paušál, cafeterie, penzijní připojištění, akce pro zaměstnance, sleva na prodávaný materiál, stabilita a rodinná atmosféra společnosti
Kontakt emailem