KONTROLOR / KONTROLORKA 3D

Pracovní místo ( KONTROLOR / KONTROLORKA 3D ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: zajistí odbornou kontrolu vyráběných dílců na 3D měřícím zařízení; umí doporučovat, zlepšovat, navrhovat, evidovat stávající procesy; si poradí s vystavováním protokolů kvality a vedením příslušné dokumentace; bude kontrolovat dodržování technologické kázně při výrobě; se zorientuje ve výkresové dokumentaci a technologických postupech; bude pracovat v třísměnném provozu.

Budete jejich člověk: máte-li odborné vzdělání nebo praxi ve strojírenství (obrábění kovů, nástrojař), dokážete-li ovládat PC-základní znalost (Windows, MS Office), ovládáte-li základní ruční měřidla (mikrometr, odpich) a měření na 3D měřících strojích, nechybí-li vám komunikativnost a smysl pro týmovou práci, pokud již máte odborné znalosti a praktické zkušenosti na podobné pozici.

Těšit se můžete na: nadstandartní příplatky za směny, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, výhodné volání pro celou rodinu, pracovní oděv včetně praní, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel; další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, z