AUTOMECHANIK/ČKA

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, 601 305 154, životopis zašlete na e-mail: kariera@hagemann.cz s předmětem "Automechanik".
Požadujeme:
- Vyučení v oboru automechanik
- Praxe v opravách nákladních, osobních, a užitkových vozidel
- Znalost konstrukce a diagnostikování závad vozidel
- Řidičský průkaz skupiny B
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zručnost
- Schopnost a ochotu dále se vzdělávat v oboru
- Práce na servisních zakázkách

Nabízíme:
Příspěvek na stravování
Finanční bonus za vzornou docházku
Volné nebo zvýhodněné vstupenky na sportovní a kulturní akce
Zaměstnanecké slevy na autoservis, pořízení vozu…
Výhodné tarify na naše zaměstnance u operátora O2

Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod., pracoviště Opava, nástup: ihned nebo dle dohody, mzda: dle zkušeností a praxe.