Projektový specialista

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Do úspěšné a dynamicky rozvíjející se finanční a developerské skupiny PRESTON Capital a.s. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:
SPECIALISTA ADMINISTRATIVY A PROJEKTŮ S PLYNULOU ANGLIČTINOU A RUŠTINOU
Zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi uvidíme na pohovoru.
Náplň práce:
o Administrativní podpora projektového oddělení, back office a jednatele společnosti
o Samostatné zpracovávání projektů a dílčích úkolů ve stanoveném čase a kvalitě
o Příprava podkladů pro obchodní jednání, zpracování reportů, příprava a kontrola objednávek a smluvních dokumentů
o Účast na jednáních, kontrola výstupů, spolupráce na prezentaci společnosti
o Komunikace se zákazníky, obchodními partnery a externími dodavateli
o Překlady a tlumočení z češtiny do angličtiny a ruštiny a naopak, práce s textem
Požadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání - ekonomický směr, obchod nebo marketing
o Praxe na obdobné pozici v administrativě, office managementu nebo projektovém řízení
o Český jazyk - výborná znalost pravopisu a stylistiky
o Anglický jazyk - velmi dobrá znalost, schopnost komunikace se zahraničními kolegy, překlady textů
o Ruský jazyk - velmi dobrá znalost, schopnost komunikace se zahraničními kolegy, překlady textů
o Velmi dobrá znalost MS Office
Nabízíme:
o Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti s firemní kulturou rodinných firem
o Motivující finanční ohodnocení
o Spolupráci s kolegy ze zahraničí s denním využitím cizích jazyků
o Příležitost být u zrodu zajímavých a atraktivních projektů
o Přátelský kolektiv a férové jednání
o Systém pravidelného vzdělává