mzdový/mzdová účetní/personalista/personalistka

Pracovní místo ( mzdový/mzdová účetní/personalista/personalistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mzdová/ý účetní s přesahem do HR (výrobní firma 150 zaměstnanců) - možnost částečné práce z domova
Na plný úvazek, v případě potřeby můžeme řešit i částečný.
Účel pozice:
Zajistit, že naši zaměstnanci dostanou včas a správně za svoji práci zaplacenou mzdu a že bude v pořádku kompletní administrativa jejich osobních údajů, docházky a smluv, tzn. soulad zpracování mezd a základní personální administrativy s platnou legislativou. Zajištění interních reportingů z oblasti mzdových nákladů a HR statistik.
Hlavní zodpovědnosti:
Vedení základní personální a mzdové administrativy, sběr a zadávání mzdových podkladů do systému, splnění všech zákonných požadavků spojených s personálně-mzdovou agendou, správa docházkového systému, povinná statistická hlášení pro instituce, interní mzdový reporting. Příprava nástupů nových zaměstnanců, občas i výběr nových zaměstnanců (fluktuaci máme nízkou, ale občas nové kolegy potřebujeme).
Naše představa o kandidátovi:
- znalost mzdové a pracovněprávní legislativy
- zkušenost v dané oblasti (ve výrobní firmě se směnným provozem výhodou)
- znalost mzdového programu (u nás používáme pro personální agendu a mzdy Elanor EGJE a BISW pro docházku)
- dobrá uživatelská znalost Excelu
- alespoň základní angličtina výhodou, (jsme mezinárodní korporace a občas se nějaké interakce nebo podklady v angličtině vyskytují)
Nabízíme:
- práce v silné stabilní nadnárodní společnosti
- podpora poskytovatele mzdového systému, podpora právníka
- nástupní mzdu dle kvalit a zkušeností kandidáta 48 - 50 000,- Kč/měsíčně po zapracování 60 000,- (vč 10% prémie)
- každoro