Referent/referentka majetkoprávních vztahů

Pracovní náplň

Společnost zabývající se komplexními službami v oblasti silnoproudé elektroenergetiky a smluvní partner skupiny ČEZ, hledá vhodné kandidáty na pozici Referent/referentka majetkoprávních vztahů.
Náplň práce:
- zajišťování majetkoprávního projednání ke stavbám distribučních sítí (příprava a vyjednávání všech typů smluv potřebných pro majetkoprávní vypořádání po realizaci stavby. Písemná a osobní komunikace s vlastníky dotčených pozemků)
- zajištění vkladových řízení na katastru nemovitostí (podávání návrhů na vklad práva věcného břemene, zápisy staveb do katastru nemovitostí, zajišťování výplaty náhrad za zřízení věcného břemene)
- příprava žádosti a následná účast na vyvlastňovacím řízení v případech zřizování věcných břemen vyvlastněním
- vedení, evidence, kontrola a kompletace svěřených zakázek
Jde o celkovou správu majetkoprávních vztahů pro stavby ČEZ Distribuce, a.s. po jejich realizaci.

Požadavky:
- spolehlivost, samostatnost a komunikativnost
- systematické vedení dokumentů a agendy zakázek
- emailová a telefonická komunikace s úřady
- pokročilá znalost MS Office
- praxe v oboru výhodou (orientace v katastru nemovitostí, stavebním zákoně, liniovém zákoně, závazkových vztazích, apod.)
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- nabízíme práci ve stabilní a perspektivní společnosti v příjemném a přátelském kolektivu
- hrazená účast na vybraných seminářích
- pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- mimořádné a roční prémie za dosažené pracovní výsledky
- příspěvky na stravné
- nabízíme levnější volání pro Vás a Vaše blízké
- nárok na 5 týdnů do

Požadujeme

Jiné