bezpečnostní pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( bezpečnostní pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením, zaměstnavatel je uznán na chráněném trhu práce.

Náplň práce:
- jedná se o zajímavou práci v příjemném kolektivu týkající se ostrahy objektu formou pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
- spolehlivost a dochvilnost
- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách od 6:00 - 18:00 hod.
od 18:00-6:00 hod.

Požadujeme:
- předložení výpisu z RT

Nabízíme:
- práci na plný úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.

Způsob prvního kontaktu: telefonicky Po - Pá od 8.00 - 15.00 hod. nebo e-mailem.