Ekonom - ekonomka příspěvkové organizace

Pracovní místo ( Ekonom - ekonomka příspěvkové organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ekonom/ekonomka příspěvkové organizace
Požadujeme:
- vzdělání: VŠ ekonomického směru, inženýrské nebo magisterské studium
- praxe: minimálně 5 let, praxe v příspěvkové organizaci výhodou
- znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
- samostatnost, pečlivost, logické myšlení
Náplň práce:
- zpracování dotací, finančních plánů, rozpočtů, rozborů v příspěvkové organizaci
- zajišťovat realizaci příjmových a výdajových stránek rozpočtu včetně návrhu opatření
- mít odpovědnost za dodržování zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, vést vnitřní kontrolní systém
- zpracovávat daňová přiznání organizace ve spolupráci s daňovým poradcem
- zajišťovat systém financování organizace prostřednictvím více zdrojů financování, např. rozpočtových, mimorozpočtových a dalších veřejných zdrojů např. datačních
Nabízíme:
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (min.50000 Kč/ měsíc).
- zaměstnanecké benefity - služební mobil, stravenky, 5 týdnu dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávání a zdokonalování se v oboru
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: možný ihned, popřípadě dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: a.baxova@soltrutnov.cz