OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE NÁSTROJÁRNA

Pracovní místo ( OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE NÁSTROJÁRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Daniela Krybusová, odbor Lidské zdroje, krybusova@ostroj.cz
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560
První kontakt - pro sjednání schůzky volejte na tel.: 553 872 173, následně s sebou životopis, nebo pošlete životopis emailem.

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání – nejlépe strojírenské zaměření.
• Orientaci ve strojírenských technických výkresech.
• Základní znalost technologie obrábění výhodou.
• Praxi v obchodním oddělení strojírenské firmy výhodou.
• Znalost anglického jazyka podmínkou.
• Znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
• ŘP sk. B.
• Samostatnost, proaktivní přístup k práci.

BENEFITY:
• Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
• Týden dovolené navíc.
• Dotované firemní stravování.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na dopravu.
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• Zajišťuje komunikaci se zákazníkem.
• Odpovídá za zpracování cenových nabídek.
• Odpovídá za realizaci obchodních případů.
• Analyzuje kalkulaci obchodních případů.
• Projednává obchodní smlouvu se zákazníkem.
• Odpovídá za splatnost pohledávek.
• Vyhodnocuje ukončené obchodní případy.
• Provádí přípravu podkladů pro reklamační řízení.