ŘIDIČ/KA DODÁVKY PRO MEZINÁRODNÍ A VNITROSTÁTNÍ DOPRAVU

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA DODÁVKY PRO MEZINÁRODNÍ A VNITROSTÁTNÍ DOPRAVU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Přijmeme: řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní přepravu DE + CZ.
Požadujeme: platný ŘP sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost AJ či NJ výhodou. Nutná časová flexibilita.
Zaměstnanecké výhody: měsíční mzda od 34 000 Kč čistého, profesní růst, služební telefon, příspěvek na dojíždění (bydliště mimo ČB), další zaměstnanecké benefity.
Nástup: možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.