Elektro projektanto

Pracovní místo ( Elektro projektanto ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás projektování? Orientujete se v programu AutoCad nebo máte chuť se v něm naučit? Chcete být u zrodu moderních instalací, nových technologií a produktů? Být součástí jedinečných a kreativních projektů? Jste samostatný, pracovitý a pečlivý?
Přijmeme do pracovního poměru elektro projektanta.

Jaká bude náplň vaší práce
-projektování elektroinstalací, FVE a automatizace
-navrhování technického řešení
-projekční práce v programu AutoCad
-zpracování technické dokumentace a zpráv
-výkazy, výměry, soupisy materiálu

Jaké požadavky na vás budeme mít
-SŠ/VŠ elektrotechnická nebo podobného zaměření nutností
-znalost projekčního prostředí Autocad nebo ochota se učit
-spolehlivost, pracovitost, pečlivost
-vysoké nasazení, samostatnost, odpovědnost, ochota se rozvíjet

Co vám za odvedenou práci nabízíme
-práce v mladém a přátelském kolektivu
-nové moderní zázemí a sídlo stále se rozvíjející společnosti
-5 týdnů dovolené + 4 sick days
-příspěvek na pojištění
-vzdělávací kurzy a školení
-příspěvek na stravování a dobré espresso na pracovišti
-vybavení pracovního místa
-platové ohodnocení dle získané praxe a dovedností až 70.000 Kč, 13. plat, příspěvek na rekreaci
-nástup dle dohody

Co pro vás bude výhodou
-praxe v oboru
-dobrá znalost SW Autocad
-zkušenost s Loxone případně podobnou automatizací
-znalost fotovoltaické problematiky a praxe

Chcete se stát součástí nadšeného týmu? Zašlete Váš životopis na office@intelio.cz. Těšíme se na setkání s Vámi!