referent/ka cestovního ruchu a kultury - informační centrum

Pracovní místo ( referent/ka cestovního ruchu a kultury - informační centrum ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: práce v infocentru, průvodcovská činnost, zajišťování kulturních akcí, práce s účetními programy a vstupenkovými portály
- Požadavky města pro vznik pracovního poměru odpovídající povaze činnosti, kterou má uchazeč o přijetí do pracovního poměru (dále jen "uchazeč") vykonávat: výborná znalost práce na PC a orientace v sociálních sítích, řidičský průkaz skupiny B, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev, vstřícnost, zodpovědnost, důslednost, spolehlivost, schopnost samostatné práce a zvládání zátěžových situací, časová flexibilita - práce ve směnném provozu a o víkendech
- Výhody, ke kterým může být ve výběrovém řízení přihlédnuto: dobrá znalost regionálního prostředí a historie, znalost anglického nebo i dalšího cizího jazyka, vzdělání v oblasti cestovního ruchu, turismu nebo ekonomiky, zkušenosti s průvodcovstvím, zkušenosti s účetními programy a vstupenkovými portály
- Předpokládaný nástup je březen 2023 (případně dle dohody), Pracovní poměr na dobu neurčitou, Platová třída 8. dle zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
- Přihláška musí obsahovat níže uvedené náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, telefonický nebo e-mailový kontakt na uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu, datum a podpis uchazeče
- K přihlášce je nutno připojit tyto doklady: životopis, motivační dopis, d