PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE) (HPP, DPP, DPČ)

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE) (HPP, DPP, DPČ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:31/1/2023 (HPP, DPP, DPČ) a:20/3/2023
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. (min. akreditovaný kurz v rozsahu min. 150 h), možnost doplnit v průběhu zaměstnání
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- kladný vztah k osobám s duševním onemocněním a se zdravotním postižením
- samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita.
- respektování křesťanských zásad Armády spásy.
Vítáme:
- praxi v zařízeních sociálních služeb.
Nabízíme:
- nástupní hrubá mzda na zkrácený úvazek 0,5 je 10.900 Kč (po zkušební době 1.100 Kč pohyblivá složka mzdy), další navýšení po roce smlouvy
- zaměstnanecké stravenky, týden dovolené navíc, penzijní připojištění.
- práci v mezinárodní křesťanské organizaci.
Postup pro zájemce:
Zájemci zasílejte strukturovaný životopis, a motivační dopis (max. A4) na adresu vedoucí přímé práce hana.ivankova@armadaspasy.cz Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a přizváni k ústnímu pohovoru.