Technik / technička RV

Pracovní místo ( Technik / technička RV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky.

Požadujeme:
- vzdělání zemědělského nebo technického směru
- zájem o moderní technologie (počítače, mobilní sítě, systém GPS, …)
- dobrou znalost práce na PC (MS Office, Portál farmáře, LPIS, AG info)
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost, flexibilita, manuální zručnost
- schopnost organizace, komunikace a řízení pracovního kolektivu
- řidičský průkaz sk. B a T
- výhodou průkaz strojníka nebo průkaz obsluhy motorových vozíků
- výhodou znalosti v oblasti zemědělské techniky, navigace
- samostatnost, ochota učit se novým věcem
- pečlivost, důslednost, flexibilita a zodpovědnost.
- schopnost týmové spolupráce a organizační schopnost
- schopnost plánovat, kladný vztah k zemědělství.
Nabízíme:
- samostatnou a zodpovědnou práci
- možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji
- motivující odměňování / prémie
- 5 týdnů dovolené
- další benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, mobilní telefon, notebook, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění (po ukončení zkušební lhůty).