TECHNOLOG osazovacích automatů

Pracovní místo ( TECHNOLOG osazovacích automatů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho pracovního týmu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici Technolog osazovacích automatů desek plošných spojů.
Náplň práce:
- nastavování a seřizování osazovacích automatů
- optimalizace výroby
- komunikace s technickým oddělením, logistikou a vedoucím výroby
- vedení menšího kolektivu
Základní požadavky:
- vzdělání: minimálně ÚSO (vyučení s maturitou) v technickém oboru (elektrotechnika)
- pečlivost, trpělivost, důslednost a pořádek
- schopnost vedení menšího kolektivu
- praxe v oboru vítána
Nabízíme:
- jednosměnný provoz s 8hod. pracovní dobou
- nástupní plat 30 000 Kč
- příjemné pracovní prostředí
- nástup možný ihned
- perspektivu osobního i profesního růstu
- pravidelné finanční odměny
- pracovní smlouva HPP
- osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
- občerstvení v areálu a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám prosím Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu prace@hokami.cz
Hlásit se emailem nebo osobně každou středu od 9.00 do 11.00 hodin.