Asistent/ka administrativy

Pracovní místo ( Asistent/ka administrativy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co tě u RS ENERGY čeká?
- Rychle tě zacvičíme pod dozorem zkušených kolegů
- Budeš se setkávat a nabírat zkušenosti z různých částí firemního provozu (marketing, administrativa, HR a další)
- Na denní bázi budeš mít na starost pečlivou evidenci veškeré administrativy
- Budeš se podílet na zlepšování nastavených procesů
- Možnost kariérního růstu v dynamické společnosti s jasnou vizí
Co požadujeme?
- Znalost práce na PC, MS office / Google Docs Editor
- Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- Komunikační dovednosti
- Organizační schopnosti
- Zodpovědnost
- Samostatnost při práci
Co nabízíme?
- Osobní rozvoj, učení se novým dovednostem
- Stálou a stabilní práci na HPP nebo DPP
- Vhodné pro absolventy nebo osoby na MD
- Odpovídající platové ohodnocení
- Odměny za kvalitně odvedenou práci
- Výborné firemní stravování
Výhodou bude, pokud:
- Máš řidičský průkaz skupiny B
- Máš základní znalost AJ nebo NJ (není nutné pro výkon práce)
- Máš vztah k technice a technologiím