Personalista/ka

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Personalista/ka
Popis pracovní pozice:
- zpracování personální agendy spojené s nástupy a výstupy zaměstnanců, zadávání dat do systému, generování pracovních smluv, kontrola správnosti podkladů, kompletace dokumentace, lékařské prohlídky atd.,
- komunikace s úřady SP, ZP, exekuční úřad, policie a jiné,
- další administrativní úkony spojené s odvětvím personalistky a mezd.
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání,
- praxe v personální a mzdové agendě výhodou,
- odpovědný přístup k práci, komunikativnost, spolehlivost,
- dobrá znalost MS Office.
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, indispoziční volno, stravenky, osobní ohodnocení
Nástup od 1.4.2023, pracovní poměr na dobu určitou - po dobu 3 let mateřské dovolené zaměstnankyně
Pracovní doba od 06,00 hod. - do 14,30 hod.
Mzda: minimálně 21 800,- Kč dle platných tabulek a doložené praxe.
Kontakt: Kňaze Kristýna DiS., tel.: 318 624 191, e-mail: kristyna.knaze@ts-pb.cz
První kontakt:
ZASÍLÁNÍ ŽIVOTOPISŮ DO 10.02.2023
Místo výkonu práce: Technické služby města Příbrami, p.o., U Kasáren č.p. 6, Příbram IV