Pokladní

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba: Šimánková Petra, tel.: +420 725 986 739, e-mail: nabor.cz@brinks.com

Co Vás u nás čeká?
. Zpracování hotovosti
. Práce s PC a bankovní technikou (počítačka peněz)
. Administrativa zásilek bankovek a mincí
. Kompletace zásilek určených k doručení

Na jaká pracoviště k nám hledáme?
. Na mincovnu - ranní směny
. Na počítárnu bankovek - noční směny
. Na počítárnu bankomatů - kombinace odpoledních a nočních směn
. Na trezor (sklad) - denní a noční směny

Co byste měli splňovat?
. Ukončené středoškolské vzdělání
. Velkou míru pečlivosti a spolehlivosti, ale také čestnosti a flexibility
. Základy práce s PC (práce s tabulkami)
. Věk nad 18 let
. Potřebovat budete dobrý zdravotní stav – pozice je fyzicky náročná
. Nutný je čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout?
. Náborový příspěvek 32 000 Kč
. Odměna za zaučení a doporučení kolegy - 10 000 Kč
. Měsíční výkonnostní odměny až 3 000 Kč
. Ošatné až 910 Kč
. Příplatek za hmotnou odpovědnost 500 Kč
. Příspěvek na penzijní připojištění nebo kompenzační příplatek ve výši 750 Kč
. Příspěvek 300 bodů/měsíc do benefitní kafeterie
. 25 dní dovolené
. Stravenkový paušál
. Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
. Příspěvky za splněné kvalifikace
. Zřízení Multisport karty
. Partnerské slevy
. Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
. Perspektivní zaměstnání, zázemí a stabilitu silné mezinárodní společnosti, lídra na českém i celosvětovém trhu
. Možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace