Bezpečnostní pracovník CIT

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník CIT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba: Šimánková Petra, tel.: +420 725 986 739, e-mail: nabor.cz@brinks.com

Co bude Vaší hlavní činností?
. Budete mít na starosti rozvoz finančních zásilek dle denního plánu
. Budete zodpovídat za doručení hotovosti od klienta na naše zpracovatelské centrum nebo naopak
. Pracovat budete v ranních a odpoledních směnách od PO do PÁ, s občasnými víkendovými směnami

Co potřebujeme od Vás?
. Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem
. Věk minimálně 18 let
. Spolehlivou, flexibilní a čestnou osobnost
. Nutná je občanská a trestní bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
. Vzhledem k fyzicky náročné práci, budete potřebovat dobrý zdravotní stav
. Řidičský průkaz sk. B
. Potřebovat budete kvalifikaci 68-008-E (lze zařídit až po nástupu, v případě úspěšného splnění hrazeno firmou)
. Výhodou je zbrojní průkaz sk. D
. Nutný je čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout?
. Náborový příspěvek 32 000 Kč
. Odměna za zaučení a doporučení kolegy - 10 000 Kč
. Měsíční výkonnostní odměny až 3 000 Kč
. Ošatné až 910 Kč
. Příplatek za hmotnou odpovědnost 500 Kč
. Příspěvek na penzijní připojištění nebo kompenzační příplatek ve výši 750 Kč
. Příspěvek 300 bodů/měsíc do benefitní kafeterie
. 25 dní dovolené
. Stravenkový paušál
. Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech
. Příspěvky za splněné kvalifikace
. Zřízení Multisport karty
. Partnerské slevy
. Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
. Perspektivní zaměstnání, zázemí a stabilitu silné mezinárodní společnosti, lídra na českém i celosvětovém trhu
. Možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifika