Automechanik, autoelektrikář

Pracovní místo ( Automechanik, autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce: diagnostika a odstraňování závad, mechanické opravy vozů ŠKODA, montáže autopříslušenství (např. tažného zařízení, zamykání zpátečky, parkovacích senzorů, apod.), příprava nových vozů ŠKODA
Požadavky: vyučení v oboru automechanik / autoelektrikář / autotronik, min. 1 rok praxe v oboru, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, manuální zručnost, schopnost práce v týmu, znalost práce na PC pro práci s diagnostikou, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající úrovni znalostí a pracovnímu nasazení; odborná školení, profesní růst v rámci oboru; práce s moderní technikou a přístup k nejnovějším technologiím; zaměstnanecké benefity; zázemí silné a stabilní společnosti; jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, odborná školení, pracovní oděv

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 17 hod. nebo na e-mailové adrese.