Směnový/á mistr cukrářské výroby

Pracovní místo ( Směnový/á mistr cukrářské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Směnový/á mistr cukrářské výroby
Náplň práce:
Organizace a vedení provozu cukrárny, kontrola podřízených pracovníků, dohled nad výrobou a kvalitou cukrářských výrobků, zodpovědnost za dodržování technologických postupů, administrativní práce spojené s provozem
Požadavky:
Podmínkou je vzdělání v oboru cukrář nebo praxe, uživatelská znalost práce na PC, schopnost vedení kolektivu, dobré organizační a kominikační schopnosti, samostatnost, důslednost, bezúhonnost
Nabízíme:
Práci v prosperující a stabilní české společnosti, roční odměny, stravenkový paušál, věrnostní a jiné zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned. Mzda 32.000,- Kč až 36.000,- Kč
Kontakt: Muzikářová Milena, tel.: 318 403 135, e-mail: p.personalni@pekarnahorovice.cz
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321, Příbram I