Svářeč - svářečka

Pracovní místo ( Svářeč - svářečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA
Požadujeme:
- znalost čtení výkresové dokumentace
- vyučení v oboru nebo praxe
- zdravotní způsobilost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné práce

Nabízíme :
- jednosměnný provoz
- práci v dynamické společnosti
- příjemný kolektiv
- odměňování v úkolové - hodinové mzdě, osobní - hodnocení, prémie, individuální ohodnocení dle dosahovaných pracovních výsledků
- stravování v místě výkonu práce s příspěvkem zaměstnavatele

Výhodou:
- certifikát svářeče dle EN ISO 9606-1 pro metodu 135,141

Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis nebo nás osobně kontaktujte.
Kontakt: zdarska.p@nnsteel.cz tel. 491114195 po 15 hod mob. 739203217