PRACOVNÍK ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL

Pracovní místo ( PRACOVNÍK ODBORNÉHO ZACHÁZENÍ VE VĚZEŇSTVÍ - VYCHOVATEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň,
přijme do pracovního poměru

- Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu, přátelského zá-zemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu
- Vychovatel vykonává komplexní výchovné, vzdělávací a preventivní činnosti zaměřené na celkový rozvoj osobnosti. Realizuje protidrogovou prevenci v rámci věznice

Nabízíme:
" platové ohodnocení - 10. platová třída = v rozmezí 29.790 Kč až 40.770 Kč
" práci na plný úvazek
" možnost zvyšování kvalifikace
" 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené
" lékařskou péči
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb = vstupy do posilovny, perma-nentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…) možnost využití posilovny, tělocvičny
" závodní stravování
" 5 dnů indispozičního volna
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
" možnost využití posilovny

Požadujeme/očekáváme:
˘ bezúhonnost
˘ minimálně vyšší odborné vzdělání
˘ další kvalifikační předpoklady Vám sdělí kontaktní zaměstnanec Věznice Plzeň
˘ praxe v oboru vychovatelství výhodou
˘ práce je vhodná rovněž pro bývalé příslušníky bezpečnostních sborů
o nástup ihned (po absolvování přijímacího řízení)

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň, Personální oddělení, Mgr. Linda Foldová, Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz