Nástrojář

Pracovní místo ( Nástrojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká je náplň práce na tomto místě?
Dle výrobní dokumentace vyrábět a kompletovat přípravky a náhradní díly pro výrobní zařízení a pro údržbářské práce.

Jakého člověka hledáme?
Tato práce vyžaduje manuální zručnost a schopnost čtení technických dokumentů.

Jako vhodný kandidát byste měl/a mít:
o znalost CNC obráběcích, tvářecích a konvenčních strojů
o samostatnost
o pečlivost.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy - na vše budete řádně zaučeni.

Co Vám u nás nabízíme?
Mzdu dle zkušeností a praxe.
Odměnu za podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
Peněžní i nepeněžní odměny za inovační návrhy.

První kontakt osobně (8:00-15:00hod), e-mailem, nebo telefonicky (po-pá 7:00-15:30hod).