manipulant výroby

Pracovní místo ( manipulant výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZmK
Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Manipulant výroby. Máme dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na frézovací a soustružnické operace.
Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý dodavatel pro české i zahraniční firmy. Nástup možný ihned. První smlouva na dobu určitou do 31.12.2023, poté na dobu neurčitou
Náplň práce: - zásobování výroby materiálem ze skladu, - odvoz hotových výrobků do skladu
- práce s vysokozdvižným vozíkem
Požadujeme: - spolehlivost, manuální zručnost, - zkušenost s řízením VZV vozíku (průkaz výhodou), - praxi / kladný vztah ke strojírenství
Nabízíme: - zázemí stabilní a prosperující společnosti, - postupný adaptační proces
- atraktivní finanční ohodnocení
Mzdové podmínky: od 160,- Kč/h
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny
první kontakt e-maile, osobně, telefonicky