Application Engineer

Pracovní náplň

Fryčková Markéta, e-mail: marketa.fryckova@siemens.com

Požadavky:
- vzdělání nebo praxe v oboru výhodou
- znalost technologie Java výhodou (Spring, Spring Boot, Hibernate)
- znalost databáze SQL výhodou
- vysoké analytické schopnosti
- touha učit se inovativní technologie a dovednosti
- silné písemné a komunikační dovednosti, znalost angličtiny

Náplň práce:
- spolupráce s mezinárodním týmem vývojářů i interními a externími zákazníky na definování aplikací IoT
- spolupráce s našimi předními vývojáři na určení potřeb našich aplikací
- přenos znalostí o aplikacích na zákazníky a kolegy
- zkoumání inovativních technologií a neustále čelit novým výzvám
- mezinárodní prostředí s využitím angličtiny na denní bázi

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky