recepční - vedoucí směny - front office manager/ka

Pracovní místo ( recepční - vedoucí směny - front office manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hotel Rusava
- Náplň práce: zajištění chodu recepce jako vedoucí směny, obsluha pokladny, platebních terminálů, komunikace s hosty
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, středně pokročilá znalost práce na PC, znalost rezervačního programu Previo výhodou, ale není podmínkou, vstřícnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- hmotná zodpovědnost, PD 7:00-22:00 hod., střídání krátkého a dlouhého týdne Po-Ne, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Benefity: personální strava zdarma, odměny dle výkonosti
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: recepce@hotelrusava.cz.