Elektrotechnik ŽDC

Pracovní místo ( Elektrotechnik ŽDC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: hubac@spravazeleznic.cz
Požadujeme min. vyučení v oboru elektro zaměření Silnoproudá elektrotechnika/energetika. Nutný dobrý zdravotní stav. Dále požadujeme komunikativnost (schopnost práce v kolektivu), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Pracovní náplň: provádění údržby, oprav a odstraňování poruch elektrických zařízení na železniční dopravní cestě (silnoproudá zařízení, trekční vedení).

Uvedený hrubý plat je nástupní, po zaškolení růst.

Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 75 000 - 100 000 Kč, 30 dní dovolené, stravenky, výkonnostní odměny, příspěvek na dovolenou, režijní výhody, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

Vhodné i pro absolventy

Nástup ihned