Adiktologové


Pracovní náplň

Hledáme do našeho týmu Adiktologa.

Podmínkou k přijetí je bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (kvalifikační požadavky a způsobilost bude posuzována dle zákona 96/2004 Sb.), znalost práce s PC (především MS Office), aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a smysl pro odpovědnost, osobností způsobilost a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici a kurz krizové intervence a motivačních rozhovorů je výhodou.

Náplní práce je provádění komplexní analýzy a hodnocení zdravotní a sociální situace pacientů užívajících návykové látky, adiktologické diagnostiky a poradenství s vězněnými osobami, koordinace při zdravotní a sociální péči, vypracování komplexního léčebného plánu na základě indikace lékaře, odběry biologického materiálu pro účely zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, poskytování krizové intervence a podpůrné terapie, práce v rozsahu více než poloviny pracovní doby v přímém styku s vězněnými osobami. Spolupráce s nestátními neziskovými organizacemi.

Pracovní poměr je na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené.

Nabízíme:
" pracovní úvazek 40 hod týdně,
" 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
" podnikové stravování,
" příspěvky na rekreaci, stravování a důchodové připojištění, čerpání benefitů v rámci FKSP
" platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací,
" nástup možný IHNED.

Podrobné informace sdělí:
Mgr. Eva Vo

Detaily nabídky Adiktologové

Firma

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát