Všeobecná zdravotní sestra

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA /
VŠEOBECNÝ ZDRAVOTNÍ BRATR

Požadavky:
- způsobilost k výkonu zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem
č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních (§5 odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry/všeobecného zdravotního bratra)
- doložení ověřeného dokladu o vzdělání (minimálně maturitní vysvědčení)
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříků trestů ne starším než 3 měsíce
- zdravotní (potravinářský) průkaz
Náležitosti:
- strukturovaný profesní životopis, ve kterém uchazeč uvede přehled odborné praxe
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání (zatím možno neověřené)
- žádost o zaměstnání (dostupná na www.dpspilnikov.cz v sekci uchazeči o zaměstnání)
Nabízíme:
- plat dle platných tabulek NV č. 564/2006 Sb., - plat. tř. 10 a dle délky odborné praxe v rozpětí od 28.340,- Kč do 41.780,- Kč a po 3 měsících (po zkušební době) osobní příplatek
- pracovní doba - nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny (denní, noční)
- příspěvek na stravování
- příspěvek na kulturní a společenské akce

Počátek pracovního poměru dle dohody.

Přihlášky vč. telefonního spojení zasílejte:
- poštou na adresu Domov pro seniory Pilníkov, vrchní sestra Jana Hloušková, Trutnovská 176, 542 42 Pilníkov
nebo
- emailem na adresu: hlouskova@dpspilnikov.cz