Technik/-čka IT + Správce/-kyně sítě

Pracovní místo ( Technik/-čka IT + Správce/-kyně sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zabýváme se poskytováním připojení k internetu, digitální TV a správou datových sítí. Jsme společnost, která působí na trhu více jak 18 let. Realizujeme výstavbu mikrovlnných a optických sítí. Baví nás technologie a hledáme někoho, kdo se přidá do našeho přátelského kolektivu.
Náplní práce bude:
- správa HW a SW, serverů,
- návrh či výstavba datové sítě, wifi pokrytí,
- administrace datových sítí,
- podpora firemních zákazníků (vzdáleně i osobně)
Jaké znalosti a dovednosti potřebuješ:
- pokročilá znalost hardware a software
- základní orientace v počítačových sítích (klient/server, sdílení síťových prostředků),
- základní manuální zručnost,
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič,
- samostatnost a pečlivost, komunikativnost,
- práce je vhodná i pro absolventy, hlavní je ochota učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budeš umět:
- znalost WINDOWS SERVER, VIRTUALIZACE,
- znalost LINUX.

Co Ti můžeme nabídnout:
- přátelské prostředí založené na otevřenosti, neformálních vztazích a týmové práci,
- stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
- nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
- pravidelný růst platu, vánoční prémie.
- možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
- služební telefon včetně neomezeného volání a dostatkem dat, notebook, po zapracování možnost služebního auta.
- moderní nářadí.
- 5 týdnů dovolené, sick day
Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme ;)

Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- emailem: kariera@internethned.cz