strážný vězeňské stráže - dozorce

Pracovní náplň

KONTAKT: tel.: 608 379 461, 261 032 114 (VOLAT OD 7-15:00 hod.) e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Služební poměr strážný vězeňské stráže - dozorce, výkon dozorčí a strážní služby ve vazební věznice a Úp VZD Praha - Pankrác. Po přijetí do služebního poměru příslušník absolvuje kurz základní odborné přípravy v Akademii vězeňské stráže v délce 3 měsíců. Požadujeme: občan ČR starší 18 let, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost, bezúhonnost, (uchazeč absolvuje psychologické vyšetření, vstupní lékařskou prohlídku, a prověrku fyzické zdatnosti). Dovolená 30 dnů, ubytování ve vlastní ubytovně, parkoviště pro zaměstnance, velmi dobrá dostupnost MHD, příspěvek na stravování, dovolenou čerpané z fondu FKSP, využití posilovny a tělocvičny. Platový postup po 3 měsíčním kurzu základní odborné přípravy, převedení na jinou služební pozici, osobní ohodnocení, odměny. Bližší informace poskytne personální oddělení.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 150 000 Kč, stabilizační příplatek 2 500 Kč po zkušební době