Skladník/skladnice

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:
* Fyzicky náročnou, ale dobře zaplacenou práci
* Dlouhodobou práci na HPP ve stabilní společnosti v Jablonci nad Nisou
* Nástupní plat 29000, příspěvek na stravné a 20 dní dovolené
* Jednosměnný denní provoz v pracovní dny, po 14 dnech v sobotu dopoledne
* Možnost profesního růstu
* V případě zájmu možnost jen sezonní práce (vhodné pro zimní a letní profese)
* Výbornou dostupnost (zastávky autobusu i vlaku přímo u pobočky, parkoviště)
* Nástup ihned nebo dohodu

Požadujeme:
* Slušné vystupování při kontaktu se zákazníky a komunikaci na úrovni
* Dobrý fyzický a zdravotní stav
* Ochotu pracovat
* Spolehlivost, samostatnost a dochvilnost
* Řidičský průkaz B

Upřednostňujeme uchazeče s
* Zkušeností se řízením VZV (osvědčení zajistíme, zaškolíme)
* praxí na stejné pozici a znalostmi stavebních materiálů
* platným svářečským průkazem (řezání železa plamenem)
* SOU v jakémkoliv oboru

Pracovní náplň:
* Nakládka zakoupeného zboží zákazníkům pomocí VZV i ručně
* Vykládka z kamionů, kontrola zboží a umísťování zboží na skladová místa pomocí VZV
* Manipulace s materiálem pomocí VZV

Prosíme zasílejte strukturovaný životopis e-mailem na kratochvilova@stavebniny-astra.cz, nebo volejte 721 145 127.