Specialista na uvádění do provozu průmyslových kotlů

Pracovní náplň

Návratová Soňa DiS., tel.: 377613160, e-mail: sona.navratova@invelt.cz

Náplň práce
• Uvádění do provozu a obsluha parních a horkovodních kotlů na různé typy paliva
včetně příslušenství, a to dle projektu prvního najetí a provozních předpisů
• Práce v tuzemsku i v zahraničí

Nabízíme
• Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
• Práci na plný úvazek
• Práci na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech
• Možnost pracovního růstu
• Pružnou pracovní dobu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Bonusový systém odměňování
• 13. plat ve výši 100% dle hospodářských výsledků společnosti
• Mobilní telefon i pro soukromé využití
• Služební vůz
• Zaškolení a odborné kurzy a zkoušky (topičský průkaz)
• Možnost dalšího vzdělávaní (jazykové kurzy, odborné vzdělání, atd.)

Očekáváme
• Střední nebo vysoká škola technického směru, energetické zaměření výhodou
• Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• Týmovou spolupráci
• Chuť učit se a zlepšovat své odborné znalosti
• Znalost práce na PC
• Dobrý zdravotní stav
• Ochota cestovat v rámci ČR a případně i do zahraničí
• Řidičský průkaz skup. B
• Praxe v oboru výhodou
• Aktivní znalost cizích jazyků výhodou

V případě Vašeho zájmu, zašlete prosím životopis na e-mail
sona.navratova@invelt.cz.