Distributoři letáky - OZP

Pracovní místo ( Distributoři letáky - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

10 - 20 hodin týdně.
Místo výkonu práce: dle místa bydliště uchazeče

Distributor/ka reklamních letáků - vhodné i pro OZP
Jsme společnost Česká distribuční, která je již 30 let předním hráčem v neadresné distribuci propagačních letáků a v doručování adresných zásilek. Ročně rozneseme takřka 2 miliardy propagačních materiálů. Aktuálně jsme druhým největším zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v České republice. Součástí naší distribuční sítě je téměř tisícovka těchto zaměstnanců. Distributoři, kteří se pravidelně starají o roznos reklamních a informačních materiálů, jsou tedy základním a nepostradatelným článkem naší firmy.
Proto hledáme nové kolegy, kteří naši síť ještě rozšíří.
Co u nás budete dělat?
o příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu
o příprava letáků k roznosu
o roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa
o potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem
Co od Vás požadujeme?
o nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše vás zaučíme
o požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžeme spolehnout
Co Vám nabízíme?
o práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem
o výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.)
o dlouhodobou spolupráci
o nástup IHNED, popř. dle dohody
o individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího
o zk