pracovník/pracovnice dohledového pracoviště datového centra

Pracovní místo ( pracovník/pracovnice dohledového pracoviště datového centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme:
- úplné střední vzdělání s maturitou, v oboru IT, elektro nebo telekomunikací výhodou
- znalosti v oblasti IT techniky (sítě, vzdálený přístup k PC, použití VT)
- znalosti použití měřící techniky výhodou
- zájem učit se nové věci
- samostatnost a technické myšlení
- spolehlivost,
- bezúhonnost, občan ČR,
- uchazeč musí absolvovat přijímací řízení, jehož součástí je bezpečnostní řízení k získání osvědčení fyzické osoby pro seznamování se s informacemi stupně TAJNÉ (pokud již není držitelem) podle zákona 412/2005 Sb. O ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti.

Vhodné i pro absolventy, praxe je bonusem.
Platový tarif závisí na dosaženém vzdělání.

Nabízíme:
- nadstandardní platové ohodnocení,
- 30 dní dovolené,
- příspěvek na dopravu,
- profesní a technické vzdělávání (školení, konference),
- příspěvek na stravování,
- dobrý pocit z podílení se na bezpečnosti státu,
- výkonnostní odměny,
- služební mobilní telefon.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.