Automechanici

Pracovní místo ( Automechanici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 28.12.2022
Požadavky:
- Vzdělání - vyučen v oboru automechanik, mechanik - opravář silničních motorových vozidel, opravář zemědělských strojů
- Znalost čtení technické dokumentace
- Praxe v oboru výhodou
- Zdravotní způsobilost pro práci s těžkými břemeny
Nabízíme:
- Zajímavou práci v oblasti speciální techniky, nové dovednosti, zkušenosti
- Silné zázemí českého podniku
- Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), závodní preventivní péči, cafeteria program, volnočasové aktivity a další
- Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje

Kontakt: Bc. Barbora Plevková, telefonicky Po - Pá v době od 7:00 do 14:30 hodin na č.: 556 783 603, e-mail: plevkova.b@vop.cz