Zámečník - údržbář

Pracovní místo ( Zámečník - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační předpoklady:
- dobrý zdravotní stav
- smysl pro zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
Požadujeme:
- komunikativní přístup, samostatnost, organizační dovednosti
- přirozené technické a analytické myšlení, loajalitu
Náplň práce:
- oprava a údržba areálu a techniky
- péče o svěřené prostředky a provádění jejich údržby
- vykonávat práci dle pokynů nadřízeného
Nabízíme:
- zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
- jistotu stabilní firmy
- nadstandardní pracovní podmínky
- nákladní automobily zn. Mercedes, Volvo, Man
- klademe důraz na sledování technického stavu vozidel
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- pravidelnou měsíční mzdu ve složení: pevná složka, pohyblivá složka, prémie, příplatky za práci přes čas dle zákoníku práce, náhrada cestovného
- možnost zvýšení kvalifikace ze podmínek v rámci profesního vzdělávání
- telefon (sjednání rodinné smlouvy)
- výhodné zaměstnanecké půjčky
- zaplatíme profesní průkaz řidiče
- náborový příspěvek
- osobní Benzina karta se zvýhodněnou cenou PHM

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 8.00 - 14.00