SKLADNÍK / SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz, vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: příjem materiálu, evidence v interních systémech, vyskladňování materiálu pro výrobu, příjem a příprava výrobků k expedici, spolupráce při inventarizaci...

Další informace: Měli by jste být zodpovědní, ochotní pracovat v třísměnném režimu, mít zkušenost na obdobné pozici, znalost práce na PC (MS Office, SAP)

Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném kolektivu, pravidelnou a férovou mzdu, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky za směnnost, příspěvek na stravování, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní/životní pojištění, a další benefity..

Kontakt - Bc. Rufferová Tereza; tel.: +420 727 814 795, e-mail: personal@hronovsky.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.