Lékaři na chirurgickém oddělení L1

Pracovní náplň

Požadavky na pracovní pozici:
o občanskou a morální bezúhonnost
o odbornou způsobilost - VŠ vzdělání
o vzdělání dle zák. 95/2004 Sb.
zdravotní způsobilost
Nabízíme:
práci na akreditovaném pracovišti s možností dalšího vzdělávání
o zázemí stabilního zaměstnavatele
o velmi dobré platové ohodnocení
o osobní příplatky
o rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí)
o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech,
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz
Zaměstnanecké benefity:
o možnost zajištění dětské skupiny (školky)
o týden dovolené navíc
o dotované závodní stravování
o výhodný mobilní tarif
Příspěvky z FKSP:
o na dovolenou pro zaměstnance 8.000,- Kč/každý rok
o tábory pro děti zaměstnanců 3.000,- Kč každý rok
o finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí
o peněžní dary za dárcovství krve
o bezúročnou půjčku se splatností 5 let
Výhody:
5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, zvýhodněný mobilní tarif.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte na tel. 327 305 123 (Po-Pá, 7-14:00).

Detaily nabídky Lékaři na chirurgickém oddělení L1

Firma

Městská nemocnice Čáslav ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Chemie a potravinářství, Věda a výzkum, Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?