Technolog - normovač

Pracovní místo ( Technolog - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY
POŽADUJEME:
- min. SŠ s maturitou, strojírenské nebo automobilní
- praxe minimálně 3 roky, lépe 5-10 v podobné činnosti
- znalost výrobních technologií, ideální průřezové zaměření na prvovýrobu (dělení, lisování, ohýbání, povrchové úpravy)
- práce s PC: Word, Excel, následné zaškolení na interní program Axapta
- znalost anglického jazyka (není podmínkou)
- řidičské oprávnění skupina B
- výhodou: znalosti v oblasti tvorby PPAP, CP, FMEA (případně nutnost externího školení)
- základy normování práce (případně nutnost externího školení)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zpracování technologických postupů pro výrobní účely, pracovních návodek, balících předpisů apod.
- práce normovače, snímky pracovního dne
- zpracování podkladů cenových nabídek pro zákazníky na poptané + nové produkty
- rozbory nákladů spojených s realizací produktů
- aktivní vyhledávání příležitostí pro snížení nákladů
- údržba a tvorba PPAP složek a jejich součástí
NABÍZÍME:
- stabilní zázemí zahraniční společnosti
- týden dovolené nad rámec ZP
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravné
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem